У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Задорожна - Яблунів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Задорожна - Яблунів:

Поточний розклад електричок Задорожна - Яблунів включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 12 хв зі станції Задорожна і прибуває на станцію Яблунів о 13 г 38 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6189-6507 сполученням Львів - Чоп, в цьому випадку поїздка займе 3 г 37 хв. Між станціями Задорожна і Яблунів цей електропоїзд проїжджає 23 зупинок. Серед них Миколаїв-Дністровський(14.26), Стинава Нижня(15.40), Опорець(17.16), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Задорожна - Яблунів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Задорожна Яблунів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Задорожна - Яблунів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Задорожна та Яблунів – 125.9 км. Ціна квитка на електричку Задорожна Яблунів складає 71.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6187 Львів Мукачево 10.12
Задорожна
13.38
Яблунів
3 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути
6189-6507 Львів Чоп 14.21
Задорожна
17.58
Яблунів
3 г 37 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Задорожна -Яблунів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Задорожна — Яблунів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Яблунів — Задорожна