У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Загальна Користь - Явкине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Загальна Користь - Явкине:

Поточний розклад електричок Загальна Користь - Явкине включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 28 хв зі станції Загальна Користь і прибуває на станцію Явкине о 16 г 22 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6313 сполученням Долинська - Миколаїв Вантажний, в цьому випадку поїздка займе 0 г 54 хв. Між станціями Загальна Користь і Явкине цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Новополтавка(15.41), Розсадник-1(16.17), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Загальна Користь - Явкине, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Загальна Користь Явкине ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Загальна Користь - Явкине можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6317 Долинська Миколаїв 04.33
Загальна Користь
05.27
Явкине
54 хв Курсує щоденно - переглянути
6313 Долинська Миколаїв 15.28
Загальна Користь
16.22
Явкине
54 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Загальна Користь -Явкине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Загальна Користь — Явкине

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Явкине — Загальна Користь