У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Загальці - Коростень(всі вокзали)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Загальці - Коростень(всі вокзали):

Поточний розклад електричок Загальці - Коростень(всі вокзали) включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 10 хв зі станції Загальці і прибуває на станцію Коростень(всі вокзали) о 21 г 07 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6613 сполученням Борщагівка - Коростень, в цьому випадку поїздка займе 2 г 6 хв. Між станціями Загальці і Коростень(всі вокзали) цей електропоїзд проїжджає 20 зупинок. Серед них Спартак(15.56), Щебзавод(16.46), 130 Км(17.19), Шатрище(17.47), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Загальці - Коростень(всі вокзали), в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Загальці Коростень(всі вокзали) ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Загальці - Коростень(всі вокзали) можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Загальці та Коростень(всі вокзали) – 92.3 км. Ціна квитка на електричку Загальці Коростень(всі вокзали) складає 35.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6601* Київ Коростень 07.13
Загальці
09.12
Коростень
1 г 59 хв Курсує щоденно - переглянути
6607* Київ Коростень 10.53
Загальці
12.54
Коростень
2 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути
6613* Борщагівка Коростень 15.52
Загальці
17.58
Коростень
2 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути
6619* Київ Коростень 19.10
Загальці
21.07
Коростень
1 г 57 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Загальці -Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Загальці — Коростень(всі вокзали)

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Коростень(всі вокзали) — Загальці