У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Загальці - Макалевичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Загальці - Макалевичі:

Поточний розклад електричок Загальці - Макалевичі включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 20 хв зі станції Загальці і прибуває на станцію Макалевичі о 19 г 43 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6607 сполученням Київ-Пас. - Коростень, в цьому випадку поїздка займе 0 г 31 хв. Між станціями Загальці і Макалевичі цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Загальці - Макалевичі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Загальці Макалевичі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Загальці - Макалевичі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Загальці та Макалевичі – 18.0 км. Ціна квитка на електричку Загальці Макалевичі складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Загальці -Макалевичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Загальці — Макалевичі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Макалевичі — Загальці