У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Загальці - Мелені
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Загальці - Мелені:

Поточний розклад електричок Загальці - Мелені включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 10 хв зі станції Загальці і прибуває на станцію Мелені о 20 г 39 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6613 сполученням Борщагівка - Коростень, в цьому випадку поїздка займе 1 г 38 хв. Між станціями Загальці і Мелені цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Спартак(15.56), Щебзавод(16.46), 130 Км(17.19), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Загальці - Мелені, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Загальці Мелені ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Загальці - Мелені можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Загальці та Мелені – 70.9 км. Ціна квитка на електричку Загальці Мелені складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6601* Київ Коростень 07.13
Загальці
08.44
Мелені
1 г 31 хв Курсує щоденно - переглянути
6607* Київ Коростень 10.53
Загальці
12.26
Мелені
1 г 33 хв Курсує щоденно - переглянути
6613* Борщагівка Коростень 15.52
Загальці
17.30
Мелені
1 г 38 хв Курсує щоденно - переглянути
6619* Київ Коростень 19.10
Загальці
20.39
Мелені
1 г 29 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Загальці -Мелені можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Загальці — Мелені

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мелені — Загальці