У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Загорб - Сянки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Загорб - Сянки:

Поточний розклад електричок Загорб - Сянки включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 48 хв зі станції Загорб і прибуває на станцію Сянки о 13 г 53 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6523-6524 сполученням Мукачево - Сянки, в цьому випадку поїздка займе 1 г 9 хв. Між станціями Загорб і Сянки цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Загорб - Сянки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Загорб Сянки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Загорб - Сянки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6517-6518 Мукачево Сянки 10.27
Загорб
11.35
Сянки
1 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути
6519-6520 Мукачево Сянки 12.48
Загорб
13.53
Сянки
1 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути
6523-6524* Мукачево Сянки 22.25
Загорб
23.34
Сянки
1 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Загорб -Сянки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Загорб — Сянки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сянки — Загорб