У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заячі Сосни - Липів Ріг
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заячі Сосни - Липів Ріг:

Поточний розклад електричок Заячі Сосни - Липів Ріг включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 42 хв зі станції Заячі Сосни і прибуває на станцію Липів Ріг о 21 г 45 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6312 сполученням Чернігів - Ніжин, в цьому випадку поїздка займе 0 г 3 хв. Між станціями Заячі Сосни і Липів Ріг цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заячі Сосни - Липів Ріг, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заячі Сосни Липів Ріг ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заячі Сосни - Липів Ріг можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заячі Сосни та Липів Ріг – 2.4 км. Ціна квитка на електричку Заячі Сосни Липів Ріг складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заячі Сосни -Липів Ріг можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заячі Сосни — Липів Ріг

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Липів Ріг — Заячі Сосни