У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зайцеве - Лозова
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зайцеве - Лозова:

Поточний розклад електричок Зайцеве - Лозова включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 35 хв зі станції Зайцеве і прибуває на станцію Лозова о 12 г 22 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6280 сполученням Дніпро-Головний - Лозова, в цьому випадку поїздка займе 1 г 53 хв. Між станціями Зайцеве і Лозова цей електропоїзд проїжджає 16 зупинок. Серед них 1009 Км(18.39), 978 Км(19.21), 943 км(20.02), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зайцеве - Лозова, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зайцеве Лозова ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зайцеве - Лозова можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зайцеве та Лозова – 77.6 км. Ціна квитка на електричку Зайцеве Лозова складає 34.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6272* Дніпро Лозова 06.23
Зайцеве
08.14
Лозова
1 г 51 хв Курсує щоденно - переглянути
6536* Запоріжжя Лозова 10.35
Зайцеве
12.22
Лозова
1 г 47 хв Курсує щоденно - переглянути
6280 Дніпро Лозова 18.34
Зайцеве
20.27
Лозова
1 г 53 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зайцеве -Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зайцеве — Лозова

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Лозова — Зайцеве