У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6280 Дніпро — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Дніпро - Лозова номер 6280 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 16.15 і прибуває на станцію Лозова о 20.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 36 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6280 Дніпро - Лозова пролягає по таким станціям як 196 Км, Ксеніївка, Іларіонове, 225 Км, 235 Км, 1025 Км, 1009 Км, 988 Км, 978 Км, Жемчужне, 943 км, 936 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Поїзд № 6280 (Дніпро-Головний – Лозова) у добу 21, 22, 23, 26, 30 вересня, 03, 04 жовтня 2022 року відправити зі станції Дніпро- Головний о 16.10 (замість 16.15), далі пропустити наступним розкладом: Пост Амур 16.15 Пл.193км 16.18-16.19 Нижньодніпровськ 16.21-16.22 Пл.196км 16.25-16.26 НД-Вузол Парк З 16.30-16.31 НД- Вузол Парк Є 16.33-16.34 Пл. Ксенівка 16.37-16.38 Ігрень 16.40-16.41 Пл.212км 16.48-16.49 Іларіонове 16.54-16.55 Пл.219км 16.58-16.59 Пл.222км 17.02-17.03 Пл.225км 17.06-17.07 Пл. Хорошеве 17.10-17.11 Пл.230км 17.14-17.16 Пл.235км 17.19-17.20 Синельникове-2 17.23- 17.24 Синельникове-1 17.31-18.01 Пост №1 18.06 Пл.1025км 18.10- 18.11 Пл.1017км 18.18-18.20 Зайцеве 18.24-18.25 Пл.1009км 18.30- 18.31 Пл.1005км 18.35-18.36 Павлоград-1 18.46-18.56, далі діючим розкладом. Поїзд № 6280 (Дніпро-Головний – Лозова) у добу 21, 22, 23, 26, 30 вересня, 03, 04 жовтня 2022 року відправити зі станції Дніпро- Головний о 16.10 (замість 16.15), далі пропустити наступним розкладом: Пост Амур 16.15 Пл.193км 16.18-16.19 Нижньодніпровськ 16.21-16.22 Пл.196км 16.25-16.26 НД-Вузол Парк З 16.30-16.31 НД- Вузол Парк Є 16.33-16.34 Пл. Ксенівка 16.37-16.38 Ігрень 16.40-16.41 Пл.212км 16.48-16.49 Іларіонове 16.54-16.55 Пл.219км 16.58-16.59 Пл.222км 17.02-17.03 Пл.225км 17.06-17.07 Пл. Хорошеве 17.10-17.11 Пл.230км 17.14-17.16 Пл.235км 17.19-17.20 Синельникове-2 17.23- 17.24 Синельникове-1 17.31-18.01 Пост №1 18.06 Пл.1025км 18.10- 18.11 Пл.1017км 18.18-18.20 Зайцеве 18.24-18.25 Пл.1009км 18.30- 18.31 Пл.1005км 18.35-18.36 Павлоград-1 18.46-18.56, далі діючим розкладом. Поїзд № 6280 (Дніпро-Головний – Лозова) у добу 21, 22, 23, 26, 30 вересня, 03, 04 жовтня 2022 року відправити зі станції Дніпро- Головний о 16.10 (замість 16.15), далі пропустити наступним розкладом: Пост Амур 16.15 Пл.193км 16.18-16.19 Нижньодніпровськ 16.21-16.22 Пл.196км 16.25-16.26 НД-Вузол Парк З 16.30-16.31 НД- Вузол Парк Є 16.33-16.34 Пл. Ксенівка 16.37-16.38 Ігрень 16.40-16.41 Пл.212км 16.48-16.49 Іларіонове

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 16.15
193 Км 16.23 1 хв  16.24 8 хв 
Нижньодніпровськ 16.26 1 хв  16.27 11 хв 
196 Км 16.30 1 хв  16.31 15 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 16.35 1 хв  16.36 20 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 16.38 1 хв  16.39 23 хв 
Ксеніївка 16.42 1 хв  16.43 27 хв 
Ігрень 16.45 1 хв  16.46 30 хв 
212 Км 16.53 1 хв  16.54 38 хв 
Іларіонове 16.59 1 хв  17.00 44 хв 
219 Км 17.03 1 хв  17.04 48 хв 
222 Км 17.07 1 хв  17.08 52 хв 
225 Км 17.11 1 хв  17.12 56 хв 
Хорошеве 17.15 1 хв  17.16 1 г 
230 Км 17.19 2 хв  17.21 1 г  4 хв 
235 Км 17.24 1 хв  17.25 1 г  9 хв 
Синельникове-2 17.28 1 хв  17.29 1 г  13 хв 
Синельникове-1 17.36 30 хв  18.06 1 г  21 хв 
1025 Км 18.15 1 хв  18.16 2 г 
1017 Км 18.23 2 хв  18.25 2 г  8 хв 
Зайцеве 18.29 1 хв  18.30 2 г  14 хв 
1009 Км 18.35 1 хв  18.36 2 г  20 хв 
1005 Км 18.40 1 хв  18.41 2 г  25 хв 
Павлоград-1 18.51 5 хв  18.56 2 г  36 хв 
988 Км 19.01 1 хв  19.02 2 г  46 хв 
Ароматна 19.06 1 хв  19.07 2 г  51 хв 
981 Км 19.10 1 хв  19.11 2 г  55 хв 
978 Км 19.14 1 хв  19.15 2 г  59 хв 
Варварівка 19.21 1 хв  19.22 3 г  6 хв 
969 Км 19.27 1 хв  19.28 3 г  12 хв 
Жемчужне 19.33 1 хв  19.34 3 г  18 хв 
Самійлівка 19.44 1 хв  19.45 3 г  29 хв 
948 Км 19.49 2 хв  19.51 3 г  34 хв 
943 км 19.55 1 хв  19.56 3 г  40 хв 
940 км 19.59 1 хв  20.00 3 г  44 хв 
939 Км 20.03 1 хв  20.04 3 г  48 хв 
936 Км 20.08 1 хв  20.09 3 г  53 хв 
Лозова 20.21 4 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6280 Дніпро-Головний — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31