У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Закомар'я - Дубно
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Закомар'я - Дубно:

Поточний розклад електричок Закомар'я - Дубно включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 20 хв зі станції Закомар'я і прибуває на станцію Дубно о 06 г 09 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6096-6095 сполученням Львів - Здолбунів-Пас., в цьому випадку поїздка займе 2 г 7 хв. Між станціями Закомар'я і Дубно цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Ожидів-Олесько(19.37), Михайлівка(20.51), Кам'яниця-Волинська(21.30), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Закомар'я - Дубно, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Закомар'я Дубно ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Закомар'я - Дубно можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Закомар'я та Дубно – 163.4 км. Ціна квитка на електричку Закомар'я Дубно складає 90.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6384-6383 Красне Здолбунів 04.20
Закомар'я
06.09
Дубно
1 г 49 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6092 Львів Здолбунів 11.18
Закомар'я
13.11
Дубно
1 г 53 хв Курсує щоденно - переглянути
6096-6095 Львів Здолбунів 19.30
Закомар'я
21.37
Дубно
2 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Закомар'я -Дубно можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Закомар'я — Дубно

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Дубно — Закомар'я