У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дубно - Закомар'я
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дубно - Закомар'я:

Поточний розклад електричок Дубно - Закомар'я включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 59 хв зі станції Дубно і прибуває на станцію Закомар'я о 20 г 49 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6093 сполученням Здолбунів-Пас. - Львів, в цьому випадку поїздка займе 2 г 2 хв. Між станціями Дубно і Закомар'я цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Кам'яниця-Волинська(09.47), Гаї Ситенські(10.21), Заболотці(11.19), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дубно - Закомар'я, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дубно Закомар'я ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дубно - Закомар'я можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Дубно та Закомар'я – 91.3 км. Ціна квитка на електричку Дубно Закомар'я складає 54.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6092-6091 Рівне Львів 04.29
Дубно
06.25
Закомар'я
1 г 56 хв Курсує щоденно - переглянути
6093* Здолбунів Львів 09.40
Дубно
11.42
Закомар'я
2 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути
6381 Здолбунів Красне 18.59
Дубно
20.49
Закомар'я
1 г 50 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дубно -Закомар'я можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дубно — Закомар'я

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Закомар'я — Дубно