У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Залісся - Буддеталь
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Залісся - Буддеталь:

Поточний розклад електричок Залісся - Буддеталь включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 45 хв зі станції Залісся і прибуває на станцію Буддеталь о 06 г 46 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6095 сполученням Гребінка - Ім. Тараса Шевченка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 3 хв. Між станціями Залісся і Буддеталь цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Чапаївка(22.02), Черкаси(22.42), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Залісся - Буддеталь, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Залісся Буддеталь ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Залісся - Буддеталь можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Залісся та Буддеталь – 24.0 км. Ціна квитка на електричку Залісся Буддеталь складає 15.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6091 Гребінка Ім. Тараса Шевченка 05.45
Залісся
06.46
Буддеталь
1 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути
6095 Гребінка Ім. Тараса Шевченка 21.59
Залісся
23.02
Буддеталь
1 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Залісся -Буддеталь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Залісся — Буддеталь

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Буддеталь — Залісся