У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Залізничне - Довбище
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Залізничне - Довбище:

Поточний розклад електричок Залізничне - Довбище включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 01 хв зі станції Залізничне і прибуває на станцію Довбище о 22 г 23 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6249 сполученням Козятин-1 - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 24 хв. Між станціями Залізничне і Довбище цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Козятин-2(04.34), Райки(05.11), Вакуленчук(05.39), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Залізничне - Довбище, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Залізничне Довбище ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Залізничне - Довбище можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Залізничне та Довбище – 76.2 км. Ціна квитка на електричку Залізничне Довбище складає 30.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6249 Козятин Шепетівка 04.31
Залізничне
05.55
Довбище
1 г 24 хв Курсує щоденно - переглянути
6253 Козятин Шепетівка 10.57
Залізничне
12.20
Довбище
1 г 23 хв Курсує щоденно - переглянути
6255 Козятин Шепетівка 15.36
Залізничне
16.59
Довбище
1 г 23 хв Курсує щоденно - переглянути
6261 Козятин Шепетівка 21.01
Залізничне
22.23
Довбище
1 г 22 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Залізничне -Довбище можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Залізничне — Довбище

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Довбище — Залізничне