У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Довбище - Залізничне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Довбище - Залізничне:

Поточний розклад електричок Довбище - Залізничне включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 08 хв зі станції Довбище і прибуває на станцію Залізничне о 23 г 26 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6256 сполученням Шепетівка - Козятин-1, в цьому випадку поїздка займе 1 г 34 хв. Між станціями Довбище і Залізничне цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Чуднів-Волинський(15.51), Мирославка(16.35), Каолінова(17.09), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Довбище - Залізничне, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Довбище Залізничне ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Довбище - Залізничне можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Довбище та Залізничне – 66.8 км. Ціна квитка на електричку Довбище Залізничне складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6250 Шепетівка Козятин 05.24
Довбище
06.43
Залізничне
1 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути
6254 Шепетівка Козятин 10.04
Довбище
11.23
Залізничне
1 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути
6256 Шепетівка Козятин 15.45
Довбище
17.19
Залізничне
1 г 34 хв Курсує щоденно - переглянути
6262 Шепетівка Козятин 22.08
Довбище
23.26
Залізничне
1 г 18 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Довбище -Залізничне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Довбище — Залізничне

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Залізничне — Довбище