У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Замулинці - Завалля
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Замулинці - Завалля:

Поточний розклад електричок Замулинці - Завалля включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 11 хв зі станції Замулинці і прибуває на станцію Завалля о 22 г 05 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6472-6471 сполученням Коломия - Чернівці, в цьому випадку поїздка займе 0 г 58 хв. Між станціями Замулинці і Завалля цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Борщів(05.32), Вовчківці(05.53), Снятин(06.13), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Замулинці - Завалля, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Замулинці Завалля ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Замулинці - Завалля можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Замулинці та Завалля – 30.0 км. Ціна квитка на електричку Замулинці Завалля складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6472-6471 Коломия Чернівці 05.26
Замулинці
06.24
Завалля
58 хв Курсує щоденно - переглянути
6470-6469 Коломия Чернівці 21.11
Замулинці
22.05
Завалля
54 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Замулинці -Завалля можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Замулинці — Завалля

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Завалля — Замулинці