У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Завалля
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Завалля:

Актуальний розклад електричок по станції Завалля містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Завалля з такими станціями і населеними пунктами як Коломия, Вадул-Сірет, Чернівці. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 53 хв до пункту призначення Чернівці. Найближчі станції та зупинні пункти Неполоківці, Снятин. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Завалля відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Чернівці - Коломия, Коломия - Вадул-Сірет. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Завалля відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6470-6469* Чернівці Коломия 06.29 4 хв  06.33 Курсує щоденно - переглянути
6472-6471 Коломия Вадул-Сірет 06.30 7 хв  06.37 Курсує щоденно - переглянути
6472-6471 Вадул-Сірет Коломия 18.27 2 хв  18.29 Курсує щоденно - переглянути
6470-6469 Коломия Чернівці 21.45 8 хв  21.53 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Завалля можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Завалля