У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Занька - Пустомити
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Занька - Пустомити:

Поточний розклад електричок Занька - Пустомити включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 46 хв зі станції Занька і прибуває на станцію Пустомити о 13 г 53 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6502-6166 сполученням Чоп - Львів, в цьому випадку поїздка займе 4 г 7 хв. Між станціями Занька і Пустомити цей електропоїзд проїжджає 30 зупинок. Серед них Яблунів(09.52), Тухля(11.10), Стрий(12.27), Щирець 1(13.39), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Занька - Пустомити, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Занька Пустомити ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Занька - Пустомити можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Занька та Пустомити – 171.0 км. Ціна квитка на електричку Занька Пустомити складає 95.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6502-6166 Чоп Львів 09.46
Занька
13.53
Пустомити
4 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Занька -Пустомити можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Занька — Пустомити

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Пустомити — Занька