У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Занька - Верхнє Синьовидне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Занька - Верхнє Синьовидне:

Поточний розклад електричок Занька - Верхнє Синьовидне включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 00 хв зі станції Занька і прибуває на станцію Верхнє Синьовидне о 18 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6502-6166 сполученням Чоп - Львів, в цьому випадку поїздка займе 1 г 58 хв. Між станціями Занька і Верхнє Синьовидне цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Яблунів(09.52), Тухля(11.10), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Занька - Верхнє Синьовидне, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Занька Верхнє Синьовидне ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Занька - Верхнє Синьовидне можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Занька та Верхнє Синьовидне – 69.4 км. Ціна квитка на електричку Занька Верхнє Синьовидне складає 35.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6502-6166 Чоп Львів 09.46
Занька
11.44
Верхнє Синьовидне
1 г 58 хв Курсує щоденно - переглянути
6506 Мукачево Стрий 17.00
Занька
18.55
Верхнє Синьовидне
1 г 55 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Занька -Верхнє Синьовидне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Занька — Верхнє Синьовидне

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Верхнє Синьовидне — Занька