У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Занька - Воловець
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Занька - Воловець:

Поточний розклад електричок Занька - Воловець включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 00 хв зі станції Занька і прибуває на станцію Воловець о 17 г 13 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6508 сполученням Мукачево - Лавочне, в цьому випадку поїздка займе 0 г 14 хв. Між станціями Занька і Воловець цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Занька - Воловець, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Занька Воловець ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Занька - Воловець можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Занька та Воловець – 7.7 км. Ціна квитка на електричку Занька Воловець складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6502-6166 Чоп Львів 09.46
Занька
09.59
Воловець
13 хв Курсує щоденно - переглянути
6506 Мукачево Стрий 17.00
Занька
17.13
Воловець
13 хв Курсує щоденно - переглянути
6508 Мукачево Лавочне 22.14
Занька
22.28
Воловець
14 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Занька -Воловець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Занька — Воловець

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Воловець — Занька