У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Занки - Коробочкине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Занки - Коробочкине:

Поточний розклад електричок Занки - Коробочкине включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 26 хв зі станції Занки і прибуває на станцію Коробочкине о 06 г 02 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6605 сполученням Харків-Пас. - Гракове, в цьому випадку поїздка займе 0 г 40 хв. Між станціями Занки і Коробочкине цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Занки - Коробочкине, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Занки Коробочкине ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Занки - Коробочкине можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Занки та Коробочкине – 17.0 км. Ціна квитка на електричку Занки Коробочкине складає 17.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6601 Занки Осинове 05.26
Занки
06.02
Коробочкине
36 хв Курсує щоденно - переглянути
6605 Харків Гракове 08.53
Занки
09.33
Коробочкине
40 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Занки -Коробочкине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Занки — Коробочкине

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Коробочкине — Занки