У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Занки - Маяк
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Занки - Маяк:

Поточний розклад електричок Занки - Маяк включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 24 хв зі станції Занки і прибуває на станцію Маяк о 09 г 57 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6427 сполученням Харків-Левада - Ізюм, в цьому випадку поїздка займе 1 г 47 хв. Між станціями Занки і Маяк цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Слобожанська(13.57), Янківський(14.47), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Занки - Маяк, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Занки Маяк ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Занки - Маяк можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Занки та Маяк – 51.6 км. Ціна квитка на електричку Занки Маяк складає 23.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6403 Харків Ізюм 08.24
Занки
09.57
Маяк
1 г 33 хв Курсує щоденно - переглянути
6427 Харків Ізюм 13.50
Занки
15.37
Маяк
1 г 47 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Занки -Маяк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Занки — Маяк

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Маяк — Занки