У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя-2 - Запоріжжя
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Запоріжжя-2 - Запоріжжя:

Поточний розклад електричок Запоріжжя-2 - Запоріжжя включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 17 хв зі станції Запоріжжя-2 і прибуває на станцію Запоріжжя о 08 г 34 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6533-6534 сполученням Запоріжжя-2 - Дніпро-Головний, в цьому випадку поїздка займе 0 г 44 хв. Між станціями Запоріжжя-2 і Запоріжжя цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Запоріжжя-2 - Запоріжжя, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Запоріжжя-2 Запоріжжя ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Запоріжжя-2 - Запоріжжя можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Запоріжжя-2 та Запоріжжя – 9.6 км. Ціна квитка на електричку Запоріжжя-2 Запоріжжя складає 12.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Запоріжжя-2 -Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .