У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запитів - Дубляни-Львівські
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Запитів - Дубляни-Львівські:

Поточний розклад електричок Запитів - Дубляни-Львівські включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 10 хв зі станції Запитів і прибуває на станцію Дубляни-Львівські о 08 г 24 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6053 сполученням Сокаль - Львів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 14 хв. Між станціями Запитів і Дубляни-Львівські цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Запитів - Дубляни-Львівські, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Запитів Дубляни-Львівські ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Запитів - Дубляни-Львівські можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6051 Стоянів Львів 06.52
Запитів
07.06
Дубляни-Львівські
14 хв Курсує щоденно - переглянути
6053 Сокаль Львів 08.10
Запитів
08.24
Дубляни-Львівські
14 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Запитів -Дубляни-Львівські можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запитів — Дубляни-Львівські

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Дубляни-Львівські — Запитів