У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запитів - Руданці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Запитів - Руданці:

Поточний розклад електричок Запитів - Руданці включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 33 хв зі станції Запитів і прибуває на станцію Руданці о 21 г 39 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6056 сполученням Львів - Сокаль, в цьому випадку поїздка займе 0 г 6 хв. Між станціями Запитів і Руданці цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Запитів - Руданці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Запитів Руданці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Запитів - Руданці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Запитів та Руданці – 4.3 км. Ціна квитка на електричку Запитів Руданці складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6056 Львів Сокаль 21.33
Запитів
21.39
Руданці
6 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Запитів -Руданці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запитів — Руданці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Руданці — Запитів