У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Руданці - Запитів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Руданці - Запитів:

Поточний розклад електричок Руданці - Запитів включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 07 хв зі станції Руданці і прибуває на станцію Запитів о 08 г 14 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6053 сполученням Сокаль - Львів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 7 хв. Між станціями Руданці і Запитів цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Руданці - Запитів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Руданці Запитів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Руданці - Запитів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Руданці та Запитів – 4.6 км. Ціна квитка на електричку Руданці Запитів складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6051 Стоянів Львів 06.44
Руданці
06.51
Запитів
7 хв Курсує щоденно - переглянути
6053* Сокаль Львів 08.07
Руданці
08.14
Запитів
7 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Руданці -Запитів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Руданці — Запитів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Запитів — Руданці