У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зарічанка - Куряж
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зарічанка - Куряж:

Поточний розклад електричок Зарічанка - Куряж включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 45 хв зі станції Зарічанка і прибуває на станцію Куряж о 09 г 49 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6159-6160 сполученням Золочів - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 4 хв. Між станціями Зарічанка і Куряж цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зарічанка - Куряж, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зарічанка Куряж ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зарічанка - Куряж можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зарічанка та Куряж – 3.0 км. Ціна квитка на електричку Зарічанка Куряж складає 12.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6159-6160 Золочів Харків 09.45
Зарічанка
09.49
Куряж
4 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зарічанка -Куряж можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зарічанка — Куряж

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Куряж — Зарічанка