У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Застав'є - Радехів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Застав'є - Радехів:

Поточний розклад електричок Застав'є - Радехів включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 34 хв зі станції Застав'є і прибуває на станцію Радехів о 11 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6379 сполученням Ківерці - Радехів, в цьому випадку поїздка займе 1 г 21 хв. Між станціями Застав'є і Радехів цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Галичини(10.44), Стоянів(11.25), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Застав'є - Радехів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Застав'є Радехів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Застав'є - Радехів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6379 Ківерці Радехів 10.34
Застав'є
11.55
Радехів
1 г 21 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Застав'є -Радехів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Застав'є — Радехів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Радехів — Застав'є