У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Завадів - Клепарів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Завадів - Клепарів:

Поточний розклад електричок Завадів - Клепарів включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 25 хв зі станції Завадів і прибуває на станцію Клепарів о 06 г 54 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6001-6002 сполученням Рава Руська - Львів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 29 хв. Між станціями Завадів і Клепарів цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Завадів - Клепарів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Завадів Клепарів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Завадів - Клепарів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Завадів та Клепарів – 12.5 км. Ціна квитка на електричку Завадів Клепарів складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6001-6002 Рава Руська Львів 06.25
Завадів
06.54
Клепарів
29 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Завадів -Клепарів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Завадів — Клепарів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Клепарів — Завадів