У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Завадів - Липник
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Завадів - Липник:

Поточний розклад електричок Завадів - Липник включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 23 хв зі станції Завадів і прибуває на станцію Липник о 22 г 46 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6002-6001 сполученням Львів - Рава Руська, в цьому випадку поїздка займе 1 г 23 хв. Між станціями Завадів і Липник цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Зашків(21.29), Жовква(21.59), Добросин(22.22), Мощана(22.38), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Завадів - Липник, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Завадів Липник ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Завадів - Липник можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Завадів та Липник – 44.4 км. Ціна квитка на електричку Завадів Липник складає 27.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6002-6001 Львів Рава Руська 21.23
Завадів
22.46
Липник
1 г 23 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Завадів -Липник можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Завадів — Липник

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Липник — Завадів