У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Завалля - Матіївці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Завалля - Матіївці:

Поточний розклад електричок Завалля - Матіївці включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 34 хв зі станції Завалля і прибуває на станцію Матіївці о 19 г 40 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6470-6469 сполученням Чернівці - Коломия, в цьому випадку поїздка займе 1 г 7 хв. Між станціями Завалля і Матіївці цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Снятин(06.36), Вовчківці(06.57), Борщів(07.22), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Завалля - Матіївці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Завалля Матіївці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Завалля - Матіївці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Завалля та Матіївці – 33.6 км. Ціна квитка на електричку Завалля Матіївці складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6470-6469 Чернівці Коломия 06.28
Завалля
07.35
Матіївці
1 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути
6472-6471 Чернівці Коломия 18.34
Завалля
19.40
Матіївці
1 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Завалля -Матіївці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Завалля — Матіївці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Матіївці — Завалля