У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Завалля - Прутівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Завалля - Прутівка:

Поточний розклад електричок Завалля - Прутівка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 34 хв зі станції Завалля і прибуває на станцію Прутівка о 18 г 49 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6472-6471 сполученням Чернівці - Коломия, в цьому випадку поїздка займе 0 г 15 хв. Між станціями Завалля і Прутівка цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Завалля - Прутівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Завалля Прутівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Завалля - Прутівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Завалля та Прутівка – 9.9 км. Ціна квитка на електричку Завалля Прутівка складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6470-6469 Чернівці Коломия 06.28
Завалля
06.43
Прутівка
15 хв Курсує щоденно - переглянути
6472-6471 Чернівці Коломия 18.34
Завалля
18.49
Прутівка
15 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Завалля -Прутівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Завалля — Прутівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Прутівка — Завалля