У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Завалля - Видинів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Завалля - Видинів:

Поточний розклад електричок Завалля - Видинів включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 28 хв зі станції Завалля і прибуває на станцію Видинів о 06 г 49 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6472-6471 сполученням Чернівці - Коломия, в цьому випадку поїздка займе 0 г 22 хв. Між станціями Завалля і Видинів цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Завалля - Видинів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Завалля Видинів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Завалля - Видинів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Завалля та Видинів – 13.0 км. Ціна квитка на електричку Завалля Видинів складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6470-6469 Чернівці Коломия 06.28
Завалля
06.49
Видинів
21 хв Курсує щоденно - переглянути
6472-6471 Чернівці Коломия 18.34
Завалля
18.56
Видинів
22 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Завалля -Видинів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Завалля — Видинів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Видинів — Завалля