У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зав'ялівка - Мойсіївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зав'ялівка - Мойсіївка:

Поточний розклад електричок Зав'ялівка - Мойсіївка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 45 хв зі станції Зав'ялівка і прибуває на станцію Мойсіївка о 21 г 13 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6509-6510 сполученням П'ятихатки-Пас. - Тимкове, в цьому випадку поїздка займе 3 г 28 хв. Між станціями Зав'ялівка і Мойсіївка цей електропоїзд проїжджає 16 зупинок. Серед них Кам'яне Поле(17.58), Вечірній Кут(18.40), 93 Км(19.23), 93 Км(20.23), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зав'ялівка - Мойсіївка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зав'ялівка Мойсіївка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зав'ялівка - Мойсіївка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зав'ялівка та Мойсіївка – 101.6 км. Ціна квитка на електричку Зав'ялівка Мойсіївка складає 45.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6509-6510* П'ятихатки Тимкове 17.45
Зав'ялівка
21.13
Мойсіївка
3 г 28 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зав'ялівка -Мойсіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зав'ялівка — Мойсіївка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мойсіївка — Зав'ялівка