У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заводська - Цвіткове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заводська - Цвіткове:

Поточний розклад електричок Заводська - Цвіткове включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 35 хв зі станції Заводська і прибуває на станцію Цвіткове о 18 г 23 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6507 сполученням Знам'янка-Пас. - Цвіткове, в цьому випадку поїздка займе 1 г 2 хв. Між станціями Заводська і Цвіткове цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Миколаївка(20.46), Носачеве(21.33), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заводська - Цвіткове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заводська Цвіткове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заводська - Цвіткове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заводська та Цвіткове – 31.0 км. Ціна квитка на електричку Заводська Цвіткове складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6355 Черкаси Умань 08.30
Заводська
09.25
Цвіткове
55 хв Курсує щоденно - переглянути
6503 Знам'янка Миронівка 12.29
Заводська
13.17
Цвіткове
48 хв Курсує щоденно - переглянути
6643 Ім. Тараса Шевченка Миронівка 17.35
Заводська
18.23
Цвіткове
48 хв Курсує щоденно - переглянути
6507 Знам'янка Цвіткове 20.44
Заводська
21.46
Цвіткове
1 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заводська -Цвіткове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заводська — Цвіткове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Цвіткове — Заводська