У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зборів - Озерна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зборів - Озерна:

Поточний розклад електричок Зборів - Озерна включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 44 хв зі станції Зборів і прибуває на станцію Озерна о 19 г 01 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6042 сполученням Львів - Тернопіль-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 18 хв. Між станціями Зборів і Озерна цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зборів - Озерна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зборів Озерна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зборів - Озерна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зборів та Озерна – 16.7 км. Ціна квитка на електричку Зборів Озерна складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6232 Красне Тернопіль 06.47
Зборів
07.05
Озерна
18 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6042 Львів Тернопіль 11.10
Зборів
11.28
Озерна
18 хв Курсує щоденно - переглянути
6046 Львів Тернопіль 18.44
Зборів
19.01
Озерна
17 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зборів -Озерна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зборів — Озерна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Озерна — Зборів