У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів - Арматнів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Здолбунів - Арматнів:

Поточний розклад електричок Здолбунів - Арматнів включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 53 хв зі станції Здолбунів і прибуває на станцію Арматнів о 16 г 26 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6361 сполученням Здолбунів-Пас. - Луцьк, в цьому випадку поїздка займе 1 г 40 хв. Між станціями Здолбунів і Арматнів цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них Квасилів(20.36), Великий Олексин(20.57), Грабів(21.21), Новостав(21.38), Пальче(22.06), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Здолбунів - Арматнів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Здолбунів Арматнів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Здолбунів - Арматнів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Здолбунів та Арматнів – 36.7 км. Ціна квитка на електричку Здолбунів Арматнів складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6353-6354 Здолбунів Ковель 08.24
Здолбунів-Пас.
09.59
Арматнів
1 г 35 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6359-6360 Здолбунів Ковель 14.53
Здолбунів-Пас.
16.26
Арматнів
1 г 33 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6361 Здолбунів Луцьк 20.30
Здолбунів-Пас.
22.10
Арматнів
1 г 40 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Здолбунів -Арматнів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів — Арматнів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Арматнів — Здолбунів