У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів - Борщовичи
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Здолбунів - Борщовичи:

Поточний розклад електричок Здолбунів - Борщовичи включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 03 г 20 хв зі станції Здолбунів і прибуває на станцію Борщовичи о 07 г 16 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6093 сполученням Здолбунів-Пас. - Львів, в цьому випадку поїздка займе 4 г 10 хв. Між станціями Здолбунів і Борщовичи цей електропоїзд проїжджає 33 зупинок. Серед них Миколи Приходька(08.50), Мокрів(09.23), Верба(10.02), Радивилів(10.39), Закомар'я(11.42), Задвір'я(12.37), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Здолбунів - Борщовичи, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Здолбунів Борщовичи ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Здолбунів - Борщовичи можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Здолбунів та Борщовичи – 171.6 км. Ціна квитка на електричку Здолбунів Борщовичи складає 95.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6092-6091 Рівне Львів 03.20
Здолбунів-Пас.
07.16
Борщовичи
3 г 56 хв Курсує щоденно - переглянути
6093 Здолбунів Львів 08.45
Здолбунів-Пас.
12.55
Борщовичи
4 г 10 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Здолбунів -Борщовичи можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів — Борщовичи

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Борщовичи — Здолбунів