У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів - Кам'янка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Здолбунів - Кам'янка:

Поточний розклад електричок Здолбунів - Кам'янка включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 17 хв зі станції Здолбунів і прибуває на станцію Кам'янка о 07 г 42 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6286 сполученням Рівне - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 42 хв. Між станціями Здолбунів і Кам'янка цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Семилітка(18.22), Острог(18.40), Кривин(19.16), Славута-1(19.35), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Здолбунів - Кам'янка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Здолбунів Кам'янка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Здолбунів - Кам'янка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Здолбунів та Кам'янка – 68.0 км. Ціна квитка на електричку Здолбунів Кам'янка складає 35.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6282 Здолбунів Шепетівка 06.17
Здолбунів-Пас.
07.42
Кам'янка
1 г 25 хв Курсує щоденно - переглянути
6284 Рівне Шепетівка 12.18
Здолбунів-Пас.
13.44
Кам'янка
1 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути
6286 Рівне Шепетівка 18.08
Здолбунів-Пас.
19.50
Кам'янка
1 г 42 хв Курсує щоденно - переглянути
6288 Здолбунів Шепетівка 21.38
Здолбунів-Пас.
23.04
Кам'янка
1 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Здолбунів -Кам'янка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів — Кам'янка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кам'янка — Здолбунів