У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів - Петричі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Здолбунів - Петричі:

Поточний розклад електричок Здолбунів - Петричі включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 00 хв зі станції Здолбунів і прибуває на станцію Петричі о 20 г 46 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6092-6091 сполученням Рівне - Львів, в цьому випадку поїздка займе 3 г 5 хв. Між станціями Здолбунів і Петричі цей електропоїзд проїжджає 25 зупинок. Серед них Миколи Приходька(03.27), Мокрів(03.59), Верба(05.05), Радивилів(05.41), Закомар'я(06.20), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Здолбунів - Петричі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Здолбунів Петричі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Здолбунів - Петричі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Здолбунів та Петричі – 139.1 км. Ціна квитка на електричку Здолбунів Петричі складає 75.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6092-6091* Рівне Львів 03.20
Здолбунів-Пас.
06.25
Петричі
3 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути
6093* Здолбунів Львів 08.45
Здолбунів-Пас.
11.49
Петричі
3 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути
6381 Здолбунів Красне 18.00
Здолбунів-Пас.
20.46
Петричі
2 г 46 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Здолбунів -Петричі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів — Петричі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Петричі — Здолбунів