У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів-Пас. - Жабки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Здолбунів-Пас. - Жабки:

Поточний розклад електричок Здолбунів-Пас. - Жабки включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 30 хв зі станції Здолбунів-Пас. і прибуває на станцію Жабки о 22 г 33 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6359-6360 сполученням Здолбунів-Пас. - Ковель, в цьому випадку поїздка займе 2 г 54 хв. Між станціями Здолбунів-Пас. і Жабки цей електропоїзд проїжджає 21 зупинок. Серед них Квасилів(14.59), 245 Км(15.33), 271 Км(16.08), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Здолбунів-Пас. - Жабки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Здолбунів-Пас. Жабки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Здолбунів-Пас. - Жабки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Здолбунів-Пас. та Жабки – 62.7 км. Ціна квитка на електричку Здолбунів-Пас. Жабки складає 35.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6353-6354 Здолбунів Ковель 08.24
Здолбунів-Пас.
11.05
Жабки
2 г 41 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6359-6360 Здолбунів Ковель 14.53
Здолбунів-Пас.
17.47
Жабки
2 г 54 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6361 Здолбунів Луцьк 20.30
Здолбунів-Пас.
22.33
Жабки
2 г 3 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Здолбунів-Пас. -Жабки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів-Пас. — Жабки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Жабки — Здолбунів-Пас.