У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Жабки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Жабки:

Актуальний розклад електричок по станції Жабки містить всього 10 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Жабки з такими станціями і населеними пунктами як Здолбунів-Пас., Ківерці, Радехів, Ковель, Стоянів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 34 хв до пункту призначення Луцьк. Найближчі станції та зупинні пункти Дачне, Ківерці, Промислова. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Жабки відправляються або прибувають вранці - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ківерці - Радехів, Луцьк - Здолбунів-Пас., Стоянів - Ківерці. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Жабки відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6352 Луцьк Здолбунів 04.45 1 хв  04.46 Курсує щоденно - переглянути
6356 Ковель Здолбунів 07.26 1 хв  07.27 Курсує щоденно - переглянути
6370 Стоянів Ківерці 07.38 1 хв  07.39 Курсує щоденно - переглянути
6379 Ківерці Радехів 08.12 1 хв  08.13 Курсує щоденно - переглянути
6353 Здолбунів Ковель 10.19 1 хв  10.20 Курсує щоденно - переглянути
6358-6357 Ковель Здолбунів 15.01 1 хв  15.02 Курсує щоденно - переглянути
6359-6360 Здолбунів Ковель 16.44 1 хв  16.45 Курсує щоденно - переглянути
6380 Радехів Ківерці 17.30 1 хв  17.31 Курсує щоденно - переглянути
6369 Ківерці Стоянів 20.34 1 хв  20.35 Курсує щоденно - переглянути
6361 Здолбунів Луцьк 22.33 1 хв  22.34 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Жабки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Жабки