У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Жабки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Жабки:

Актуальний розклад електричок по станції Жабки містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Жабки з такими станціями і населеними пунктами як Здолбунів-Пас., Ківерці, Стоянів, Луцьк. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 44 хв до пункту призначення Луцьк. Найближчі станції та зупинні пункти Дачна, Ківерці, Промислова. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Жабки відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ківерці - Стоянів, Ковель - Луцьк. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Жабки відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6352 Луцьк Здолбунів 04.41 1 хв  04.42 Курсує щоденно - переглянути
6370 Стоянів Ківерці 07.15 1 хв  07.16 Курсує щоденно - переглянути
6369 Ківерці Стоянів 20.34 1 хв  20.35 Курсує щоденно - переглянути
6396-6395 Ковель Луцьк 22.43 1 хв  22.44 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Жабки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Жабки