У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зеленівка - Мала Перещепинська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зеленівка - Мала Перещепинська:

Поточний розклад електричок Зеленівка - Мала Перещепинська включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 58 хв зі станції Зеленівка і прибуває на станцію Мала Перещепинська о 23 г 03 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6532 сполученням Кременчук - Полтава-Південна, в цьому випадку поїздка займе 1 г 16 хв. Між станціями Зеленівка і Мала Перещепинська цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Куликівка(10.22), Жарки(11.04), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зеленівка - Мала Перещепинська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зеленівка Мала Перещепинська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зеленівка - Мала Перещепинська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6532* Кременчук Полтава 10.16
Зеленівка
11.32
Мала Перещепинська
1 г 16 хв Курсує щоденно - переглянути
6534* Кременчук Полтава 15.34
Зеленівка
16.46
Мала Перещепинська
1 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути
6536 Кременчук Полтава 21.58
Зеленівка
23.03
Мала Перещепинська
1 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зеленівка -Мала Перещепинська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зеленівка — Мала Перещепинська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мала Перещепинська — Зеленівка