У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Згода - Дослідна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Згода - Дослідна:

Поточний розклад електричок Згода - Дослідна включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 12 хв зі станції Згода і прибуває на станцію Дослідна о 17 г 27 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6313 сполученням Долинська - Миколаїв Вантажний, в цьому випадку поїздка займе 3 г 15 хв. Між станціями Згода і Дослідна цей електропоїзд проїжджає 19 зупинок. Серед них Данилівка(14.19), Новий Буг(15.17), Горожене(16.00), Городня(16.44), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Згода - Дослідна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Згода Дослідна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Згода - Дослідна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6317 Долинська Миколаїв 03.20
Згода
06.35
Дослідна
3 г 15 хв Курсує щоденно - переглянути
6313 Долинська Миколаїв 14.12
Згода
17.27
Дослідна
3 г 15 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Згода -Дослідна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Згода — Дослідна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Дослідна — Згода