У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Згода - Казанка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Згода - Казанка:

Поточний розклад електричок Згода - Казанка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 03 г 14 хв зі станції Згода і прибуває на станцію Казанка о 03 г 43 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6313 сполученням Долинська - Миколаїв Вантажний, в цьому випадку поїздка займе 0 г 34 хв. Між станціями Згода і Казанка цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Згода - Казанка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Згода Казанка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Згода - Казанка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Згода та Казанка – 20.0 км. Ціна квитка на електричку Згода Казанка складає 15.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6317 Долинська Миколаїв 03.14
Згода
03.43
Казанка
29 хв Курсує щоденно - переглянути
6313 Долинська Миколаїв 14.04
Згода
14.38
Казанка
34 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Згода -Казанка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Згода — Казанка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Казанка — Згода