У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Згода - Миколаїв-Пас.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Згода - Миколаїв-Пас.:

Поточний розклад електричок Згода - Миколаїв-Пас. включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 03 г 20 хв зі станції Згода і прибуває на станцію Миколаїв-Пас. о 06 г 51 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6313 сполученням Долинська - Миколаїв Вантажний, в цьому випадку поїздка займе 3 г 32 хв. Між станціями Згода і Миколаїв-Пас. цей електропоїзд проїжджає 21 зупинок. Серед них Данилівка(14.19), Новий Буг(15.17), Горожене(16.00), Городня(16.44), Депо(17.38), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Згода - Миколаїв-Пас., в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Згода Миколаїв-Пас. ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Згода - Миколаїв-Пас. можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Згода та Миколаїв-Пас. – 142.0 км. Ціна квитка на електричку Згода Миколаїв-Пас. складає 43.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6317 Долинська Миколаїв 03.20
Згода
06.51
Миколаїв-Пас.
3 г 31 хв Курсує щоденно - переглянути
6313 Долинська Миколаїв 14.12
Згода
17.44
Миколаїв-Пас.
3 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Згода -Миколаїв-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Згода — Миколаїв-Пас.

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Миколаїв-Пас. — Згода