У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Журавно - Мартинів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Журавно - Мартинів:

Поточний розклад електричок Журавно - Мартинів включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 13 хв зі станції Журавно і прибуває на станцію Мартинів о 05 г 43 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6414 сполученням Ходорів - Івано-Франківськ, в цьому випадку поїздка займе 0 г 32 хв. Між станціями Журавно і Мартинів цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Чернів(17.30), Тенетники(17.50), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Журавно - Мартинів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Журавно Мартинів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Журавно - Мартинів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Журавно та Мартинів – 18.9 км. Ціна квитка на електричку Журавно Мартинів складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6418 Ходорів Івано-Франківськ 05.13
Журавно
05.43
Мартинів
30 хв Курсує щоденно - переглянути
6414* Ходорів Івано-Франківськ 17.24
Журавно
17.56
Мартинів
32 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Журавно -Мартинів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Журавно — Мартинів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мартинів — Журавно