У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Жилинці - Ім. П'яскорського
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Жилинці - Ім. П'яскорського:

Поточний розклад електричок Жилинці - Ім. П'яскорського включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 15 хв зі станції Жилинці і прибуває на станцію Ім. П'яскорського о 16 г 22 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6224 сполученням Ланівці - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 7 хв. Між станціями Жилинці і Ім. П'яскорського цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Жилинці - Ім. П'яскорського, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Жилинці Ім. П'яскорського ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Жилинці - Ім. П'яскорського можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6222 Ланівці Шепетівка 06.24
Жилинці
06.31
Ім. П'яскорського
7 хв Курсує щоденно - переглянути
6224 Ланівці Шепетівка 16.15
Жилинці
16.22
Ім. П'яскорського
7 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Жилинці -Ім. П'яскорського можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Жилинці — Ім. П'яскорського

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ім. П'яскорського — Жилинці