У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ім. П'яскорського
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ім. П'яскорського:

Актуальний розклад електричок по станції Ім. П'яскорського містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ім. П'яскорського з такими станціями і населеними пунктами як Хмельницький, Шепетівка, Ланівці. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 22 хв до пункту призначення Ланівці. Найближчі станції та зупинні пункти Шепетівка-Подільська, Мокіївці, Жилинці. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ім. П'яскорського відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ланівці - Шепетівка, Шепетівка - Хмельницький, Шепетівка - Ланівці. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ім. П'яскорського відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6371 Шепетівка Хмельницький 04.19 1 хв  04.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6222 Ланівці Шепетівка 06.31 1 хв  06.32 Курсує щоденно - переглянути
6221 Шепетівка Ланівці 09.11 1 хв  09.12 Курсує щоденно - переглянути
6224 Ланівці Шепетівка 16.22 1 хв  16.23 Курсує щоденно - переглянути
6372 Хмельницький Шепетівка 20.37 1 хв  20.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6223 Шепетівка Ланівці 21.21 1 хв  21.22 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ім. П'яскорського можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ім. П'яскорського