У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зірки - Київ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зірки - Київ:

Поточний розклад електричок Зірки - Київ включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 37 хв зі станції Зірки і прибуває на станцію Київ о 07 г 18 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6724-23 сполученням Миронівка - Київ-Волинський, в цьому випадку поїздка займе 1 г 58 хв. Між станціями Зірки і Київ цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Озерний(09.41), Стугна(10.11), Підгірці(10.39), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зірки - Київ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зірки Київ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зірки - Київ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6722-21 Миронівка Київ 05.37
Зірки
07.18
Київ-Пас.
1 г 41 хв Курсує щоденно - переглянути
6724-23* Миронівка Київ 09.35
Зірки
11.33
Київ-Волинський
1 г 58 хв Курсує щоденно - переглянути
6726-25 Миронівка Київ 17.25
Зірки
19.10
Київ-Пас.
1 г 45 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зірки -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зірки — Київ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Київ — Зірки