У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Злочів - Борщовичи
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Злочів - Борщовичи:

Поточний розклад електричок Злочів - Борщовичи включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 40 хв зі станції Злочів і прибуває на станцію Борщовичи о 18 г 41 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6031 сполученням Злочів - Львів, в цьому випадку поїздка займе 1 г 4 хв. Між станціями Злочів і Борщовичи цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Ясенівці(05.44), Красне(06.10), Задвір'я(06.28), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Злочів - Борщовичи, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Злочів Борщовичи ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Злочів - Борщовичи можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Злочів та Борщовичи – 51.3 км. Ціна квитка на електричку Злочів Борщовичи складає 31.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6031* Злочів Львів 05.40
Злочів
06.44
Борщовичи
1 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути
6041 Тернопіль Львів 09.57
Злочів
11.00
Борщовичи
1 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути
6045 Тернопіль Львів 17.40
Злочів
18.41
Борщовичи
1 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Злочів -Борщовичи можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Злочів — Борщовичи

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Борщовичи — Злочів